logotype
FOTO: Ukážka pre deti na letnom tábore v Duchonke
Piatok, 23 August 2013 15:46

Ku koncu augusta sme spríjemnili deň deťom na letnom tábore v Duchonke. Psíkovia boli aj napriek dlhej ceste perfektní. Deťom sme navyše ukázali ako sa taký záchranársky pes cvičí. Prvý krát pred inými štekala aj naša „novinka“ Molly.

Prejsť na fotogalériu
 
Torta pre Jerryho
Nedeľa, 18 August 2013 21:05

Náš mladý záchranár Jerry Lee v týchto dňoch oslavuje jeden rok, tak sme sa rozhodli urobiť mu menšiu oslavu. A čo by to bolo za oslavu narodenín bez poriadnej torty.

Prejsť na fotogalériu
 
FOTO: Ďalšia show pod Slnečnými skalami
Sobota, 17 August 2013 14:36

Aj tento rok sme sa ukázali v Campingu Slnečné skaly. Psíky si divákov získali v priebehu niekoľkých sekúnd. Ukázali sme poslušnosť, ako pracuje záchranár, niekoľko "opičiniek" a aj zásah špeciálnej zásahovej jednotky. Aj tento rok bola ukážka našich psov zážitkom.

Prejsť na fotogalériu
 
VIDEO: Ukážka zásahu špeciálnych jednotiek
Piatok, 26 Júl 2013 17:57

"Tento pes je zlý a je cvičený na to, aby bol zlý," upozornil divákov hlavný inštruktor K-9 Jozef Hramec. Ukážka policajného zásahu vyvolala a ľudí strach aj nadšenie. "Štvornohý policajt" Dusty streľajúceho páchateľa spacifikoval a vytiahol z auta.

Prejsť na video
 
FOTO: V Hričove aj s novým koňom
Streda, 24 Júl 2013 21:12

Na známom podujatí Borovička cup vystúpili aj psovodi K-9. Psíky si účastníkov rýchlo získali. Ich pozornosť zaujal aj nový člen K-9 - Frízsky kôň Harmen.

Prejsť na fotogalériu
 
VIDEO: Ukážka v Campingu Porúbka
Pondelok, 30 Júl 2012 11:32

Tí z nás, ktorí sa v sobotu rozhodli campovať v Campigu Slnečné skaly mali o pekný program postarané. Psy K-9 TRAINING CENTER sa ukázali v plnej kráse. Nechýbal ani "policajt vo výslužbe", Dusty.

Pozrieť si video
 
Pátranie po dedkovi pokračovalo
Piatok, 06 Júl 2012 16:18

Pátranie po starom pánovi, ktorý sa stratil v Kunerade, pokračovalo druhým dňom. Mohol sa vybrať rôznymi smermi. K-9 TRAINING CENTER sa zúčastnilo aj tejto akcie.

Prejsť na fotogalériu
 
Pátranie po 82 ročnom starčekovi
Štvrtok, 05 Júl 2012 16:18

82 ročný starček odišiel z domu a nikto ho viac nevidel. Polícia požiadala o pomoc K-9 TRAINING CENTER. Náš tím tak pridal svoju ruku ku akcii na záchranu ľudského života.

Prejsť na fotogalériu
 
FOTO: Rodinný deň v KII
Sobota, 30 Jún 2012 17:20

KIA pripravila pre svojich zamestnancov a ich rodiny skvelý deň. Samozrejme, jednou z najväčších atrakcií, ktorá zožala úspech, boli naše psy. Deti z nich boli nadšené a dospelí sa presvedčili, že s kvalitným výcvikom je pes nádherné stvorenie.

Prejsť na fotogalériu
 
Výcvik v Lietave

V náročnom teréne lietavských hôr sme nepreverili len skúsenosti nás a psov, ale aj jazdné vlastnosti nášho služobného vozidla.

Prejsť na fotogalériu
 
FOTO: Škôlka Dlhé Pole
Nedeľa, 24 Jún 2012 12:53

Deti a aj vychovávateľky z Materskej školy Dlhé Pole boli z výkonov našich psov nadšení.

Prejsť na fotogalériu