logotype
FOTO: Ukážka pre deti na letnom tábore v Duchonke
Piatok, 23 August 2013 15:46

Ku koncu augusta sme spríjemnili deň deťom na letnom tábore v Duchonke. Psíkovia boli aj napriek dlhej ceste perfektní. Deťom sme navyše ukázali ako sa taký záchranársky pes cvičí. Prvý krát pred inými štekala aj naša „novinka“ Molly.

Prejsť na fotogalériu
 
FOTO: Ďalšia show pod Slnečnými skalami
Sobota, 17 August 2013 14:36

Aj tento rok sme sa ukázali v Campingu Slnečné skaly. Psíky si divákov získali v priebehu niekoľkých sekúnd. Ukázali sme poslušnosť, ako pracuje záchranár, niekoľko "opičiniek" a aj zásah špeciálnej zásahovej jednotky. Aj tento rok bola ukážka našich psov zážitkom.

Prejsť na fotogalériu
 
VIDEO: Ukážka zásahu špeciálnych jednotiek
Piatok, 26 Júl 2013 17:57

"Tento pes je zlý a je cvičený na to, aby bol zlý," upozornil divákov hlavný inštruktor K-9 Jozef Hramec. Ukážka policajného zásahu vyvolala a ľudí strach aj nadšenie. "Štvornohý policajt" Dusty streľajúceho páchateľa spacifikoval a vytiahol z auta.

Prejsť na video
 
FOTO: V Hričove aj s novým koňom
Streda, 24 Júl 2013 21:12

Na známom podujatí Borovička cup vystúpili aj psovodi K-9. Psíky si účastníkov rýchlo získali. Ich pozornosť zaujal aj nový člen K-9 - Frízsky kôň Harmen.

Prejsť na fotogalériu
 
VIDEO: Ukážka v Campingu Porúbka
Pondelok, 30 Júl 2012 11:32

Tí z nás, ktorí sa v sobotu rozhodli campovať v Campigu Slnečné skaly mali o pekný program postarané. Psy K-9 TRAINING CENTER sa ukázali v plnej kráse. Nechýbal ani "policajt vo výslužbe", Dusty.

Pozrieť si video
 
FOTO: Rodinný deň v KII
Sobota, 30 Jún 2012 17:20

KIA pripravila pre svojich zamestnancov a ich rodiny skvelý deň. Samozrejme, jednou z najväčších atrakcií, ktorá zožala úspech, boli naše psy. Deti z nich boli nadšené a dospelí sa presvedčili, že s kvalitným výcvikom je pes nádherné stvorenie.

Prejsť na fotogalériu
 
FOTO: Škôlka Dlhé Pole
Nedeľa, 24 Jún 2012 12:53

Deti a aj vychovávateľky z Materskej školy Dlhé Pole boli z výkonov našich psov nadšení.

Prejsť na fotogalériu